Ingredients

Wheat germ

جوانه گندم در درمان ريزش مو و ناراحتي‌هاي پوستي و شادابي پوست موثر است. جوانه گندم سرشار از ويتامين‌ها و Read More

Peppermint

نعناع فلفلي گونه ای از نعناع است که از هزاران سال قبل به عنوان یک گیاه دارویی شناخته می شده Read More

Sage

مریم گلی گیاهی با قدمت بسیار طولانی است و در حدود ۱٠٠٠ سال پیش به وجود این گیاه پی برده و Read More

Saw Palmetto

ساوپالميتو عصاره گياهي به نام Saw Palmetto یا سابال است. میوه خشک شده نخل کوتاه آمریکایی است. این گیاه سالیان Read More

aloevera

آلوئه ورا گیاه آلوئه ورا سابقه ای بسیار طولانی و درخشان دارد. نام آلوئه ورا در لغت به معنای "ماده Read More

Nettle

گزنه گیاهی است که از دوران ما قبل تاریخ نیز وجود داشته و مردم آن زمان از آن برای تغذیه Read More

Argan

روغن آرگان حاوی مقادیر بالایی ویتامین E است موجب ترمیم سلول های پوست، الاستیک شدن و صاف و براق شدن Read More

Calendula

حاوی فلاونوئیدهایی مانند آپی ژنین است که با مهار فسفولیپاز A2، مانع از رهاسازی اسید آراشیدونیک از غشای سلولی شده Read More

Jojoba oil

روغن جوجوبا از دانه های گیاهی که در مناطق صحرایی بین آمریکا و مکزیک می روید استخراج می شود. شکل Read More

Rosemary

رزماری، یا اکلیل کوهی، گیاهی چند ساله، معطر و از خانواده نعنائیان است که برگ‌های سوزنی شکل و همیشه سبز Read More
 • 1

Frequently Asked Questions

 • آیا محصول آنتی پسو برای درمان بیماری صدفک نیز مناسب است؟

  بله صدفک نام دیگر این بیماری است.
 • آیا شامپوهای ضد ریزش سریتا ریزش مو آندروژنیک (ارثی) را درمان می کند؟

  بله این محصول با داشتن ماده موثره هایی که منجر به مهار آنزیم 5 آلفا ردوکتاز می شود در جلوگیری از ریزش موی اندروژنیک موثر است.
 • چه زمانی پس از کاشت مو می توان از این شامپو استفاده کرد؟

  از زمانی که پزشک مربوط اجازه استحمام را داد می توان از این محصول استفاده کرد.
 • آیا تونیک T1 بهتر است یا شامپو ضد شوره سریتا ؟

  تونیک با خاصیت جذب بسیار سریع و آیان تری که دارد مورد توجه است و شامپو به علت وجود ترکیبات رطوبت رسان، ضد قارچ و مهار کننده چربی سر، شوینده بسیار مناسبی برای افراد مبتلا به شوره است. هر دو محصول اگر به صورت جداگانه هم مصرف شود مناسب درمان شوره است اما استفاده هر دو در کنار هم تاثیر بسیار بیشتر و سریع تری دارد.
 • آیا سرم کراتین باعث چربی می شود؟

  خیر. پایه ی سرم کراتین سیلیکون است که باعث ایجاد چربی سر نمی شود.
 • آیا برای رویش مژه هایی که بعد از کاشت از دست داده ایم مناسب است؟

  بله. باعث رویش مجدد مژه های از دست رفته شده و مژه های مجدد رویش یافته دارای استحکام و ضخامت بیشتری خواهند بود
 • سوالات بیشتر

 • 1
Salon Benefits

products


 • cerita caffeine shampoo


 • For Men)Cerita Shampoo3 × 1


 • Cerita promin shampoo


 • Cerita promin tonic

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 
 

 

این در واقع یک اتفاق کاملا طبیعی است و نیاز به وجود یک دلیل برای هشدار خطر نیست، اما گاهی اوقات این چرخه طبیعی می تواند مختل شده و سپس مشکلاتی ممکن است رخ دهد.
تعریف فنی تلوژن افلوویوم به این صورت است که آن شرایطی است که با میزان غیر طبیعی موها در هنگام خواب و یا استراحت مشخص می شود. این زمانی است که مو در مرحله ایستا به طور منظم ریزش می یابد، بنابراین اگر یک درصد زیادی مو در این مرحله باقی می ماند، بیشتر از آن نسبت به حد معمول ریزش خواهد یافت. نتیجه نازک شدن سراسری موها می باشد، معمولا فقط بر روی پوست سر وجود دارد اما در برخی موارد شدید همچنین می تواند ریزش مو در ابرو و منطقه ناحیه تناسلی نیز رخ دهد.
سه نوع اساسی تلوژن افلوویوم (TE) وجود دارد: یک شوک ناگهانی که می تواند باعث از دست دادن ناگهانی و دراماتیک مو شود به طوری که آن فورا وارد مرحله ایستایی می شود؛ از دست دادن تدریجی مو به طوری که مو وارد مرحله ایستایی به طور معمول می شود، اما از آن بیرون نمی آید و به جای آن شروع به ریزش می کند؛ یا یک سری از چرخه های رشد سریع که از رشد موی مبتلا جلوگیری کرده و مو وارد مرحله ایستایی شده و در نتیجه مو ریزش می یابد.
چه چیزی باعث این ریزش مو می شود؟
در دوران بارداری، فولیکول های مو بیشتر در مرحله رشد باقی می مانند. پس از بارداری، نسبت بیشتری از این موها به مرحله ایستایی می روند، که باعث افزایش ریزش خود اصلاحی موقت موها می شود.
همین پدیده می تواند پس از قطع قرصهای ضد بارداری دیده شود. آنفولانزا یا استرس نیز می تواند باعث تلوژن افلوویوم شود.
متأسفانه، بسیاری موارد وجود دارد که ما هنوز در مورد این بیماری نمی دانیم، که تعیین کننده علت اصلی مشکل می باشد. همراه با شرایطی مانند بارداری که می توانند بر تعادل هورمون ها و استرس شدید تأثیر بگذارند، تصور بر این است که کمبودهای تغذیه ای نیز ممکن است نقش مهمی در توسعه تلوژن افلوویوم بازی کند. به طور خاص، کمبود آهن، ناشی از خوردن یک رژیم غذایی که به مقدار کافی از گوشت قرمز را شامل نمی شود، می تواند بر رشد مو تأثیر بگذارد.
آیا درمانی برای تلوژن افلوویوم وجود دارد؟
هیچ درمانی برای تلوژن افلوویوم وجود ندارد، به طوری که این شرایط در نهایت خود را تصحیح می کنند. همه موهای از دست رفته در نهایت جایگزین خواهند شد.
در حالی که هیچ درمان خاصی برای این بیماری وجود ندارد، روش توصیه شده، شناسایی استرس اساسی می باشد که باعث ایجاد آن شده و گام هایی را برای رفع آن برمی دارد. اگر علت زمینه ای چیزی متمایز شده باشد، مانند داشتن عمل جراحی یا مصرف دارو خاص، می تواند به راحتی انجام شود. در موارد دیگر، ممکن است شناسایی یک عامل استرس زای خاص دشوارتر باشد.
از آنجا که گام های بسیاری در درک و درمان تلوژن افلوویوم (TE) برداشته شده است، اگر یک عامل استرس زای خاص تشخیص داده نشود، پس شما تنها باید منتظر شرایط بیرونی باشید. برخی از متخصصان پوست سعی کرده اند با استفاده از داروی ماینوکسیدیل رشد موها را تحریک کنند، اما این نتایج در بهترین حالت اگر عامل استرس اصلی مشخص نشود، محدود می شوند.

30 Nov -1 اثر تغذیه بر ریزش مو4

اثر تغذیه بر ریزش مو3در این بحث به بررسی اثر ویتامین ها و مواد معدنی موجود در مواد غذایی بر رشد مو می پردازیم.1- ویتامین E: ویتامین E یک ماده آنتی اکسیدان است که هم باعث بهبود خونرسانی به ریشه موها می شود و هم باعث خنثی سازی اثرات سوء بسیاری مواد غذایی نامناسب به خنثی کردن رادیکال های آزاد در سطح ریشه مو می شود و لذا باعث رشد

30 Nov -1 اثر تغذیه بر ریزش مو3

اثر تغذیه بر ریزش مو4با توجه به اینکه تغذیه اثر بارزی بر رشد مو و حتی تخریب پوست و مو دارد بحثی در مورد انواع تریبات موجود در مواد غذایی و اثر این ترکیبات  انجام دادیم در این بخش که بخش انتهایی مبحث است به اثر چربی ها بر مو می پردازیم.1- چربی ها:

30 Nov -1 اثر تغذیه بر ریزش مو2

اثر تغذیه بر ریزش مو2همان طور که در مبحث قبلی گفتیم اثر تغذیه بر ریزش مو اثبات شده در این بحث سعی بر معرفی ترکیبات و مواد غذایی و اثر آنها بر روی مو و معرفی این منابع غذایی داریم.

30 Nov -1 اثر روی بر مو

اثر روی بر موروی یکی از عناصری است که بعد از آهن فراوانترین عنصر جزئی در بدن به شمار می رود. این عنصر در فعالیت بیش از 100 آنزیم مختلف بخصوص آنزیمهایی که در سوخت و ساز پروتئین ها و کربوهیدراتها درگیر هستند دخالت دارد.میزان مناسب روی در عملکرد سیستم ایمنی، ترمیم زخمها، تقویت قوه بویایی، بینایی، چشایی، تقسیم طبیعی سلولها، رشد و تکامل در طول بارداری، کودکی و بلوغ

18 Dec 16 17 روش ضروری برای رشد مو

شیوه زندگی طبق تحقیقاتی که توسط گروهی از جراحان انگلیسی انجام شده،  می تواند تأثیر چشم گیری روی ظاهر و صورت هر فرد بگذارد. در بحث گذشته چهار ویتامین از 11 ویتامین ضروری برای مو را نام بردیم در این مطلب به معرفی سایر ویتامین های ضروری برای سلامت پوست و مو می پردازیم.

24 Dec 16 موهایمان را بهتر بشناسیم

موهایمان را بهتر بشناسیمموها بسیار پیچیده تر از چیزی که در ظاهر به نظر می رسد، هستند. همه ما می دانیم که مو نه تنها نقش حیاتی در ظاهر افراد چه مرد، چه زن ایفا می کند

25 Dec 16 تلوژن افوولیوم چیست ؟

تلوژن افلوویوم یکی از چند نام مورد استفاده برای شناسایی الگوهای مختلف ریزش مو می باشد. کلمه "افلوویوم" به معنای "ریزش" می باشد و یک چرخه ای را توضیح می دهد که به موجب آن رشد مو متوقف شده و به طور خود به خودی ریزش می یابد.

31 Dec 16 13 نکته که رنگ موی شمارا آشکار میکند

۱٣ نکته که مدل مو می تواند در مورد شخصیت افراد آشکار کند : 1.      موی تیره : شما متفکر هستید زنان با موهای تیره اغلب به عنوان افرادی  متفکر و مرموز بنظر می رسند.

04 Jan 17 رنگ کردن مو در این مواقع ممنوع!!

رنگ کردن مو یکی از راه ها برای تغییر رنگ مو و پوشاندن سفیدی مو است. این رنگ کردن های مکرر می تواند به سلامت موهای تان آسیب برساند. با ما همراه شوید تا بدانید اگر موهای شما هم این نشانه ها را دارد دیگر نباید موهای تان را رنگ کنید.

In the year 2004 by forming a research core, “pars Azmaye Teb Group” commenced its activities with the support of some of its young researchers and with a sheer research overlook, far from industrial and manufacturing prospects.

Address

Office: No. 2, 2nd allay, across Kourosh shopping center,after Hemmat Highway, South Sattari highway,Tehran.Iran

phone: 02145857000