Ingredients

Wheat germ

جوانه گندم در درمان ريزش مو و ناراحتي‌هاي پوستي و شادابي پوست موثر است. جوانه گندم سرشار از ويتامين‌ها و Read More

Peppermint

نعناع فلفلي گونه ای از نعناع است که از هزاران سال قبل به عنوان یک گیاه دارویی شناخته می شده Read More

Sage

مریم گلی گیاهی با قدمت بسیار طولانی است و در حدود ۱٠٠٠ سال پیش به وجود این گیاه پی برده و Read More

Saw Palmetto

ساوپالميتو عصاره گياهي به نام Saw Palmetto یا سابال است. میوه خشک شده نخل کوتاه آمریکایی است. این گیاه سالیان Read More

aloevera

آلوئه ورا گیاه آلوئه ورا سابقه ای بسیار طولانی و درخشان دارد. نام آلوئه ورا در لغت به معنای "ماده Read More

Nettle

گزنه گیاهی است که از دوران ما قبل تاریخ نیز وجود داشته و مردم آن زمان از آن برای تغذیه Read More

Argan

روغن آرگان حاوی مقادیر بالایی ویتامین E است موجب ترمیم سلول های پوست، الاستیک شدن و صاف و براق شدن Read More

Calendula

حاوی فلاونوئیدهایی مانند آپی ژنین است که با مهار فسفولیپاز A2، مانع از رهاسازی اسید آراشیدونیک از غشای سلولی شده Read More

Jojoba oil

روغن جوجوبا از دانه های گیاهی که در مناطق صحرایی بین آمریکا و مکزیک می روید استخراج می شود. شکل Read More

Rosemary

رزماری، یا اکلیل کوهی، گیاهی چند ساله، معطر و از خانواده نعنائیان است که برگ‌های سوزنی شکل و همیشه سبز Read More
 • 1

Frequently Asked Questions

 • آیا محصول آنتی پسو برای درمان بیماری صدفک نیز مناسب است؟

  بله صدفک نام دیگر این بیماری است.
 • آیا شامپوهای ضد ریزش سریتا ریزش مو آندروژنیک (ارثی) را درمان می کند؟

  بله این محصول با داشتن ماده موثره هایی که منجر به مهار آنزیم 5 آلفا ردوکتاز می شود در جلوگیری از ریزش موی اندروژنیک موثر است.
 • چه زمانی پس از کاشت مو می توان از این شامپو استفاده کرد؟

  از زمانی که پزشک مربوط اجازه استحمام را داد می توان از این محصول استفاده کرد.
 • آیا تونیک T1 بهتر است یا شامپو ضد شوره سریتا ؟

  تونیک با خاصیت جذب بسیار سریع و آیان تری که دارد مورد توجه است و شامپو به علت وجود ترکیبات رطوبت رسان، ضد قارچ و مهار کننده چربی سر، شوینده بسیار مناسبی برای افراد مبتلا به شوره است. هر دو محصول اگر به صورت جداگانه هم مصرف شود مناسب درمان شوره است اما استفاده هر دو در کنار هم تاثیر بسیار بیشتر و سریع تری دارد.
 • آیا سرم کراتین باعث چربی می شود؟

  خیر. پایه ی سرم کراتین سیلیکون است که باعث ایجاد چربی سر نمی شود.
 • آیا برای رویش مژه هایی که بعد از کاشت از دست داده ایم مناسب است؟

  بله. باعث رویش مجدد مژه های از دست رفته شده و مژه های مجدد رویش یافته دارای استحکام و ضخامت بیشتری خواهند بود
 • سوالات بیشتر

 • 1
Salon Benefits

products


 • cerita caffeine shampoo


 • For Men)Cerita Shampoo3 × 1


 • Cerita promin shampoo


 • Cerita promin tonic

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 
 

 


2.      موی قرمز : زنان با موهای قرمز اغلب آتشین اند  و معمولا به عنوان دوستانی مفرح و سرگرم کننده و سرکش مشهورند. این چیزیست که موها  در مورد سلامتی جسم و روح شما به بیننده القا می کند.

3.      موی بلوند : مردان معمولا جذب زنان موطلایی می شوند ، با وجودی که  اغلب آنها کمتر هوشمند بنظر می رسند.

4.      موهای سفید و خاکستری : زنانی که مو های خاکستری و یا سفید و جو گندمی  دارند  با اعتماد به نفس در نظر گرفته می شوند  و به نظر می رسد تمایلی به پذیرفتن  استانداردهای زیبایی اجتماع ندارند.  می توان گفت، زنان با موهای خاکستری ممکن است مسن تراز آنچه واقعا هستند بنظر رسند. در اینجا دلایل شگفت آوری  باید وجود داشته باشد تا شما بخواهید موهای خود را به این رنگ در آورید .

5.      رنگ های جسورانه : رنگ مو های  وحشی و نامتعارف که به طور طبیعی رخ نمی دهد، مانند صورتی یا آبی، نکته ای که از دیدن افراد با مو های اینچنینی در نظر شخص می آید  حس تمرد و یک روح آزاد است.

6.       موی کوتاه : مدل مو کوتاه تر نشانه  اعتماد به نفس است زیرا این افراد  دلیلی برای پوشاندن چیزی نمی بینند. سبک های  موی کوتاه نشان دهنده ی زنان حرفه ای و زنانی اند که اغلب ورزش را به طور جدی تر  دنبال می کنند.

7.      موی بلند : زنان با موهای بلند بی خیال و جوان تر و گاهی اوقات غیرمتعارف بنظر می رسند. در زنان مسن تر که مو هایشان را  بلند نگه می دارند گاهی اوقات می تواند کمک کند تا کودکانه دیده شوند. موی  بلند می تواند به عنوان یک سپر انواع عدم بلوغ را بپوشاند .

8.      جمع کردن موها در وسط سر : زنی که موهای خود را جمع می کند  فردی است که برای تعادل و نظم در زندگی خود تلاش می کند. آنها سازمان یافته و مسئول هستند. نامرتب و ناهموار بستن نشانه کمی نرمتر بودن در رفتار می باشد.

9.      مدل مو کج : زنان با موهای بسته شده در یک طرف یا فرق کج  معمولا همدلانه و دلسوز تر بنظر می رسند  مراقبت کردن آن ها از عزیزانشان  بسیار عمیق بوده و معمولا بخش بزرگی از زندگی خود را به آن اختصاص می دهند .

10.  موهای صاف و براق : شما یک کمال گرا هستید، موی آزاد و صاف  نشانه ای از کمال گرایی است  که دوست دارد هر وضعیتی را  تحت کنترل  خودش در آورد.

11.  مو مواج : با نیاز به نگهداری کم، موهای مواج نشانه ای از یک روح خلاق و در حرکت با جریان رود است.

12.  موی فر : زنان با موهای فرفری کمتر از افرادی با مو های مواج و یا صاف جدی بنظر می رسند و  دیگران آنها را  بیشتر به عنوان دوست های سرگرم کننده  وبا  شیطنت  تفسیر می کنند.

 13.  موهای با زحمت با درست شده : اگر سبک شما فوق العاده پیچیده است و زمان زیادی برای ایجاد آن وقت می گذارید  این می تواند نشانه ای از حس تعمیر و نگهداری بالا در شما باشد. همچنین، ممکن است نشانه ی  انتقاد از خود باشد.


30 Nov -1 اثر تغذیه بر ریزش مو4

اثر تغذیه بر ریزش مو3در این بحث به بررسی اثر ویتامین ها و مواد معدنی موجود در مواد غذایی بر رشد مو می پردازیم.1- ویتامین E: ویتامین E یک ماده آنتی اکسیدان است که هم باعث بهبود خونرسانی به ریشه موها می شود و هم باعث خنثی سازی اثرات سوء بسیاری مواد غذایی نامناسب به خنثی کردن رادیکال های آزاد در سطح ریشه مو می شود و لذا باعث رشد

30 Nov -1 اثر تغذیه بر ریزش مو3

اثر تغذیه بر ریزش مو4با توجه به اینکه تغذیه اثر بارزی بر رشد مو و حتی تخریب پوست و مو دارد بحثی در مورد انواع تریبات موجود در مواد غذایی و اثر این ترکیبات  انجام دادیم در این بخش که بخش انتهایی مبحث است به اثر چربی ها بر مو می پردازیم.1- چربی ها:

30 Nov -1 اثر تغذیه بر ریزش مو2

اثر تغذیه بر ریزش مو2همان طور که در مبحث قبلی گفتیم اثر تغذیه بر ریزش مو اثبات شده در این بحث سعی بر معرفی ترکیبات و مواد غذایی و اثر آنها بر روی مو و معرفی این منابع غذایی داریم.

30 Nov -1 اثر روی بر مو

اثر روی بر موروی یکی از عناصری است که بعد از آهن فراوانترین عنصر جزئی در بدن به شمار می رود. این عنصر در فعالیت بیش از 100 آنزیم مختلف بخصوص آنزیمهایی که در سوخت و ساز پروتئین ها و کربوهیدراتها درگیر هستند دخالت دارد.میزان مناسب روی در عملکرد سیستم ایمنی، ترمیم زخمها، تقویت قوه بویایی، بینایی، چشایی، تقسیم طبیعی سلولها، رشد و تکامل در طول بارداری، کودکی و بلوغ

18 Dec 16 17 روش ضروری برای رشد مو

شیوه زندگی طبق تحقیقاتی که توسط گروهی از جراحان انگلیسی انجام شده،  می تواند تأثیر چشم گیری روی ظاهر و صورت هر فرد بگذارد. در بحث گذشته چهار ویتامین از 11 ویتامین ضروری برای مو را نام بردیم در این مطلب به معرفی سایر ویتامین های ضروری برای سلامت پوست و مو می پردازیم.

24 Dec 16 موهایمان را بهتر بشناسیم

موهایمان را بهتر بشناسیمموها بسیار پیچیده تر از چیزی که در ظاهر به نظر می رسد، هستند. همه ما می دانیم که مو نه تنها نقش حیاتی در ظاهر افراد چه مرد، چه زن ایفا می کند

25 Dec 16 تلوژن افوولیوم چیست ؟

تلوژن افلوویوم یکی از چند نام مورد استفاده برای شناسایی الگوهای مختلف ریزش مو می باشد. کلمه "افلوویوم" به معنای "ریزش" می باشد و یک چرخه ای را توضیح می دهد که به موجب آن رشد مو متوقف شده و به طور خود به خودی ریزش می یابد.

31 Dec 16 13 نکته که رنگ موی شمارا آشکار میکند

۱٣ نکته که مدل مو می تواند در مورد شخصیت افراد آشکار کند : 1.      موی تیره : شما متفکر هستید زنان با موهای تیره اغلب به عنوان افرادی  متفکر و مرموز بنظر می رسند.

04 Jan 17 رنگ کردن مو در این مواقع ممنوع!!

رنگ کردن مو یکی از راه ها برای تغییر رنگ مو و پوشاندن سفیدی مو است. این رنگ کردن های مکرر می تواند به سلامت موهای تان آسیب برساند. با ما همراه شوید تا بدانید اگر موهای شما هم این نشانه ها را دارد دیگر نباید موهای تان را رنگ کنید.

In the year 2004 by forming a research core, “pars Azmaye Teb Group” commenced its activities with the support of some of its young researchers and with a sheer research overlook, far from industrial and manufacturing prospects.

Address

Office: No. 2, 2nd allay, across Kourosh shopping center,after Hemmat Highway, South Sattari highway,Tehran.Iran

phone: 02145857000